صنايع شيميايي ژيكاوا

زود گير بتن

زودگير بتن ZA-1

زودگير بتن ZA-1 با اجزاء سيمان وارد واكنش شيميايي شده و با سرعت بخشيدن به هيراتاسيون سيمان زمان گيرش بتن را كاهش ميدهد. موارد مصرف براي بتن ريزي در هواي سرد ، ترميم بتن اماكن در حال بهره برداري ،بتن ريزي هاي سريع داخل شهري و در حين كار ، كاهش زمان باز كردن قالبها ،جلوگيري از يخ زدن بتن در زمستان ، بهره برداري سريعتر از سازه ها و.... 


برچسب: زودگير,زودگير بتن،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ تير ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۲۶:۴۹ توسط:س.ا موضوع: محصولات

چسب بلوك سبك AAC

چسب بلوك سبك AAC

چسب بلوك سبك CLC & AAC چسب بلوك هاي سبك چسبي با پايه سيماني و حاوي مواد شيميايي مخصوص جهت افزايش چسبندگي و كار پذيري آن است . اين چسب براي نصب انواع قطعات بتن پيش ساخته و سبك كه جذب آنب بالايي دارند مناسب مي باشد.


برچسب: چسب بلوك،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ تير ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۲۵:۲۱ توسط:س.ا موضوع: محصولات

چسب ملات و دوغاب

ژيكامين (چسب تقويتي ملات و دوغاب)

 


برچسب: ملات ,دوغاب,چسب,چسب ملات و دوغاب،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ تير ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۲۳:۵۲ توسط:س.ا موضوع: محصولات

گروت

ژيكاگروت تيپ 2

ژيكا گروت II از لحاظ ظاهري مانند ژيكا گروت I مي‌باشد با اين تفاوت كه انبساط آن بسيار جزيي و در حدي است كه انقباض را جبران نمايد. با اصلاح فرمولاسيون‌ اين گروت خصوصيات مكانيكي آن بهبود يافته بطوريكه مقاومت فشاري آن با حدود 20% افزايش نسبت به ژيكاگروت I به حداقل 700kg/m² بالغ گرديده است.


برچسب: گروت,grout،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ تير ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۲۰:۲۹ توسط:س.ا موضوع: محصولات

گروت

ژيكاگروت تيپ 1

ژيكا گروت I ملاتي است آماده مصرف بدون انقباض و يا انبساط كنترل شده كه جهت تقويت پي‌ها و فونداسيون‌هاي ماشين آلات و ساختمان‌هاي بلند كه احتياج به تحمل بارهاي فوق‌العاده سنگين دارند به كار مي‌رود. ژيكا گروت I بر پايه سيمان، سيليس دانه‌بندي شده مخصوص و با استفاده از مواد افزودني مختلف جهت بهينه‌سازي خصوصيات آن مانند سياليت، انبساط، مقاومت مكانيكي و شيميايي توليد شده است.


برچسب: گروت,grout،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ تير ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۱۹:۲۰ توسط:س.ا موضوع: محصولات

گروت

ژيكاگروت NG700

ژيكا گروت NG – 700 ملاتي بدون انقباض، با انبساط كنترل شده جهت كليه كارهاي عمومي گروت ريزي، تقويت پي‌ها، فونداسيون ماشين آلات و ساختمان‌هاي بلند كه احتياج به تحمل بارهاي فوق‌العاده و سنگين دارند به كار مي‌رود.


برچسب: گروت,grout،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ تير ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۱۸:۲۳ توسط:س.ا موضوع: محصولات

گروت

ژيكاگروت NG 1000

گروت‌هاي سري NG اين شركت متعلق به نسل جديد گروت‌هاي ساختماني و صنعتي است كه با استفاده از مرغوبترين مصالح و سنگدانه‌هاي دانه‌بندي شده و با استفاده از جديدترين مواد شيميايي روز دنيا با كيفيتي مشابه بهترين و معتبرترين سازندگان گروت دنيا توليد شده و پاسخگوي مشخصات و استانداردهاي معتبر دنيا از جمله ASTM C – 1107 و CRD – C621 مي‌باشد.


برچسب: گروت,grout،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ تير ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۱۴:۱۱ توسط:س.ا موضوع: محصولات

فوق روان كننده ممتاز ژيكاپلاست ZP

فوق روان‌كننده‌هاي سري ZP اين شركت متعلق به نسل جديد فوق روان‌كننده‌هاي بتن و بر پايه پلي كربوكسيسيلات‌هاي اصلاح شده مي‌باشد. خصوصيت بارز اين گروه مواد توليد بتن با خاصيت خميري و رواني بسيار بالا بدون نياز به ويبره و بدون جداشدگي دانه‌هاي بتن با مصرف بسيار كم از اين ماده و كاهش حداقل 20% از آب مصرفي بتن است. داراي استاندارد ايران


برچسب: روان كننده بتن،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۵ تير ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۱۰:۳۷ توسط:س.ا موضوع: محصولات